+48 17 862 39 26

 +48 503 787 222

Firma Magellan swą działalność rozpoczęła w 1989 roku, jest więc najstarszą specjalistyczną firmą handlowo-usługową, zajmującą się urządzeniami audio Hi-Fi i Hi-End, w południowo-wschodniej Polsce. Salon specjalizuje się w obsłudze Klientów Indywidualnych poszukujących produktów stereofonicznych oraz kina domowego  najwyższej jakości.

 

Firma zajmuje się również projektowaniem i instalacją rozbudowanych systemów multiroom, zestawów kina domowego, nagłaśnianiem obiektów (sale konferencyjne, hotele, restauracje, centra handlowe i sklepy) oraz integracją systemów sterowania. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do Klientów Instytucjonalnych. Oferujemy kompleksową obsługę – od projektu po instalację całego systemu, łącznie z adaptacją akustyczną, elementami wykończenia wnętrz i oświetlenia. Mamy na swym koncie wiele realizacji profesjonalnych instalacji studyjnych, systemów prezentacji multimedialnych, nagłaśniających oraz zaawansowane systemy w prywatnych rezydencjach wymagających klientów indywidualnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kontaktom z różnymi grupami odbiorców potrafimy doradzić i zrealizować większość marzeń i potrzeb naszych klientów ( mieszczących się w obszarze naszej działalności).