+48 17 862 39 26

 +48 503 787 222

Co brzmi lepiej - CD czy płyta winylowa? Nie zamierzamy tu rozstrzygać tego dylematu. Jednak wiemy jedno, by usłyszeć prawdziwe brzmienie musimy dysponować odpowiedniej klasy urządzeniem odtwarzającym. Do płyt winylowych potrzebujemy więc właściwego gramofonu.

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gramofonu VPI Prime 21+ zamieszczoną na łamach »Hi-Fi News« oraz »What Hi-Fi«.

Co prawda tegoroczne dropy Record Store Day już za nami, ale może to właśnie dobry czas, by pomyśleć o odpowiednim gramofonie.

Czy w samochodzie można w pełni rozkoszować się ulubioną muzyką? Czy można system car audio porównać z zestawem, który pozwala nam cieszyć się krystalicznym dźwiękiem w domu?

McIntosh MAC7200 to amplituner stereo z wymiennym modułem przetwornika cyfrowo-analogowego i wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym dla wkładek MM/MC, dysponujący dostateczną mocą aby skutecznie i bezpiecznie wysterować praktycznie każde kolumny.

mac7200 front top

Zapraszamy do zapoznania się z »recenzją zamieszczoną na portalu "Stereophile"« (udostępniamy również »wersję pdf«) lub »skrótem zamieszczonym na stronie producenta«.

Wysoko ceniony McIntosh MA352 zdobył kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to prestiżowy tytuł „Wzmacniacz Hybrydowy Roku 2020” przyznany przez magazyn Hi-Fi World.