+48 17 862 39 26

 +48 503 787 222

Dotarły do naszego salonu poszukiwane i chwalone przez znawców kolumny głośnikowe KLH Audio.

Model Five - podłogowy głośnik z zawieszeniem akustycznym. Jest to zaktualizowana wersja legendy - zaprezentowanego w 1968 roku głośnika KLH Model Five, który był źrodłem sukcesu firmy w końcówce lat sześćdziesiątych i latach siedemdziesiątych XX wieku. W roku 2021, w oparciu o oryginalny projekt zawieszenia akustycznego i wykorzystując najbardziej zaawansowaną technologię głośników dostępną obecnie, KLH ponownie wprowadziła na rynek Model Five.
»Więcej na stronie producenta«.

Model Three - podstawkowy głośnik z zawieszeniem akustycznym. Młodszy i mniejszy element kolekcji "Model". Dwudrożna konstrukcja z zawieszeniem akustycznym i odlewanymi aluminiowymi koszami. Obudowa z MDF z fornirami z prawdziwego drewna, z różnymi maskownicami w zależności od wykończenia. Możliwość osobnego zakupienia maskownic oraz podstawek. Wszystko to powinno pozwolić nie tylko cieszyć się audiofilskim brzmieniem osobom dysponującym mniejszą przestrzenią odsłuchową, ale również dopasować wygląd głośnikow do własnych upodobań.
»Więcej na stronie producenta«.

A na koniec małe ogłoszenie:
Jest nam bardzo miło poinformować, że zostaliśmy »autoryzowanym dealerem firmy KLH Audio« na terenie Polski. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych produktami tej firmy do »kontaktu« z nami.