+48 17 862 39 26

 +48 503 787 222

Ponad 40 lat działalności oraz z 57 biurami na całym świecie Crestron Electronics jest wiodącym dostawcą systemów sterowania i automatyki dla domów, biur, szkół, szpitali, hoteli i wielu innych. Nie ważne co robisz i gdzie jesteś z Crestronem jesteś zawsze podłączony.

W domu.
Nie potrzebujesz sterty pilotów by pooglądać telewizję, ściany pełnej przycisków aby włączyć światło. Przejmij kontrolę nad swoim domem za naciśnięciem jednego przycisku na systemowym panelu dotykowym, grawerowanej klawiaturze bądź skorzystaj po prostu z iPhone czy iPad z wgraną aplikacją do sterowania. Wybierz film do obejrzenia, włącz muzykę i rozsiądź się wygodnie w swoim ulubionym fotelu. Dostosuj barwę światła, zasuń rolety czy ustaw system alarmowy bez ruszania się z miejsca. Możliwości są nieograniczone.

W firmie.
Cokolwiek potrzebujesz, uruchomić prezentację audio/wideo czy przeprowadzić międzynarodową wideokonferencję dzięki systemowi Crestron wszyskto masz pod kontrolą. Oszczędzaj energię dzięki czujnikom światła. Crestron ma wszystko czego potrzebujesz.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy prosimy o kontakt, zachęcamy też do odwiedzania strony producenta – KLIK.

crestron1

crestron2

crestron3