+48 17 862 39 26

 +48 503 787 222

Po trwających trzy lata badaniach wśród klientów, sprzedawców detalicznych i dystrybutorów przystąpiono do projektowania całkowicie nowej serii kolumn zupełnie od początku. Na podstawie uzyskanych danych, własnych doświadczeń i wymagań, PMC pod wodzą założyciela firmy i głównego projektanta Petera Thomasa, przygotowała serię kolumn nazwaną z okazji XX lecia firmy twenty.

Nowa linia składa się z czterech kolumn.
Dwa modele podstawkowe:

  • twnety.21
  • twenty.22

oraz dwa modele podłogowe:

  • twenty.23
  • twenty.24

Seria twenty to budowane ręcznie w Wielkiej Brytanii kolumny. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ATL® (zaawansowana linia transmisyjna) twenty oferują naturalne, pełne brzmienie wypełniając pokój odsłuchowy dźwiękiem, w sposób dotychczas zarezerwowany tylko dla dużo większych kolumn.

Wszystkie elementy składające się na nową serię twenty zostały dobrane na podstawie długotrwałych badań, a przede wszystkim odsłuchów. Zastosowane części gwarantują najwyższą jakość dźwięku oraz niezrównaną 20 letnią gwarancję.

Specjalnie na potrzeby nowej serii twenty wspólnie z norweską firmą SEAS® opracowano nowy tweeter z Sonolex'u™ z płytką rozpraszającą używaną we flagowych modelach monitorów studyjnych. Płytka zapewnia bardzo szeroką propagację wysokich tonów. 27 mm, chłodzony ferrofluidem.

Głośniki nisko-średniotonowe M13 (140 mm) i M17 (170 mm) zaprojektowane specjalnie do współpracy z nowymi tweeterami przez PMC. Lekkie papierowe membrany z matową powłoką.

Obydwa głośniki zamontowano w zaprojektowanej na nowo obudowie. Przednia i tylna ściana kolumny odchylona jest do tyłu o 5 stopni co nadaje nowej serii nowoczesny, lekki, estetyczny wygląd. Materiał z jakiego wykonano obudowy to 18 mm Medite HDF. Wewnętrzne przegrody tworzące linię transmisyjną (ATL) usztywniają obudowy zmniejszając zniekształcenia i rezonanse. Wyloty linii transmisyjnej znajdują się z przodu kolumn.

Na potrzeby serii twenty powstała nowa zwrotnica z filtrami 24dB na oktawę, wysokiej jakości terminal ze złączami, nowy cokół, maskownica mocowana na niewidoczne magnesy.

Seria twenty dostępna będzie w 4 nowych, wysokiej jakości wersjach wykończenia:

  • Oak
  • Walnut
  • Amarone
  • Diamond Black

twenty1  twenty2

twenty3  twenty4

twenty5  twenty6

twenty7