Przy zakupie wybranego modelu projektora EPSON otrzymasz Xbox One 500Gb z padem oraz grą FIFA 2016!

 Promocją objęte są modele:

  • EH-TW7200
  • EH-TW9200
  • EH-TW9200W

Projetktory marki Epson to niedrogie a jednocześnie oferujące zaawansowane funkcje projektory.

Urządzenie oferują szeroki zakres przesunięcia obiektywu, bardzo korzystny współczynnik kontrastu na poziomie i technologię 3LCD. Dzięki tym cechom odkryjesz zupełnie nową jakość kina domowego.

Dodatkowe panele 3LCD Epson sprawiają, że obrazy są niezwykle wysokiej jakości. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego użytkownicy mogą oglądać najnowsze filmy w jasnych i żywych kolorach bez konieczności siedzenia w ciemnym pomieszczeniu.

Dzięki centralnie umieszczonemu obiektywowi z silnym zoomem, szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu i automatycznej korekcji pionowej geometrii obrazu projektor można w różnych pozycjach łatwo i szybko nastawić tak, aby obraz nie był rozmazany ani zniekształcony.

Dzięki opracowanej przez firmę Epson technice zwiększania luminancji i lekkim akumulatorowym aktywnym okularom migawkowym 3D, do których sygnał jest wysyłany drogą radiową, można się cieszyć jasnym obrazem 3D. Ponadto projektor posiada funkcję szybkiego konwertowania filmów 2D w wysokiej rozdzielczości na 3D, dzięki czemu liczba tytułów do obejrzenia w 3D wzrasta.

 

epson eh tw9200 magellan rzeszow

 

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego salonu.